Rozkład Jazdy

Rozkłady jazdy można odnaleźć w serwisie lub za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne:

Do pobrania kieszonkowy rozkład jazdy naszych busów – format pdf 

Linia Lublin – Parczew

Odjazdy z Lublina (Dw. Gł. PKS stan. 15)

6.25 1-6d 6.51 1-7d^ 7.30 D% 9.54 6,7dn 10.30 D
  14.05 1-7d 14.35 1-7dn* 15.45 Dn 18.12 7dn

Odjazdy z Parczewa do Lublina (ul. Harcerska – przy TESCO)

5.25 D 7.55 1-6d 8.55 D 11.10 6,7dn 11.41 1-7d^
12.30 Dn% 15.25 6,7d 16.55 Dn 18.21 1-7dn* 19.30 7dn

Objaśnienia

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

1-7 – kursuje od poniedziałku do niedzieli

1-6 – kursuje od poniedziałku do soboty

6,7 – kursuje w soboty i niedziele

7 – kursuje w niedziele

d – nie kursuje 1.I, w pierwszy i drugi dzień Św. Wielk. oraz 25 i 26.XII

n – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31.XII

Wszystkie kursy mają charakter komunikacji pospiesznej (oznaczenie V)

^ – kurs na trasie Lublin – Parczew – Biała Podl.

* – kurs na trasie Lublin – Parczew – Wisznice

% – kurs przez Siemień – Miłków

Linia Lublin – Parczew – Wisznice – Biała Podlaska

Rozkład jazdy z wybranymi przystankami

1-7d 1-7dn Przystanki 1-7d 1-7dn
6:51 14:35 Lublin dw. Gł. PKS stanowisko 15 12:52 19:30
7:05 14:49 Niemce 12:38 19:16
7:19 15:03 Lubartów 12:22 19:00
7:36 15:22 Brzeźnica Leśna 12:05 18:43
7:48 15:32 Siemień 11:56 18:34
7:58 15:42 Parczew 11:41 18:20
8:23 16:06 Jabłoń 11:22 18:00
8:26 16:10 Horodyszcze 11:16 17:54
8:35 16:19 Wisznice 11:09 17:47
8:47 x Rossosz 10:57 x
8:53 x Łomazy 10:51 x
8:59 x Dubów 10:45 x
9:10 x Biała Podl. dworzec kolejowy 10:33 x
9:13 x Biała Podl. ul. Żeromskiego 10:30

x

Rozkład wg dni tygodnia

Poniedziałek – piątek (dni robocze)

Odjazdy z Lublina: 6.25, 6.51, 7.30, 10.30, 14.05, 14.35, 15.45

Odjazdy z Parczewa (kierunek Lublin): 5.25, 7.55, 8.55, 11.40, 12.30, 16.55, 18.20

Odjazd z Parczewa (kierunek Biała Podl.): 7.58

Odjazdy z Wisznic (kierunek Lublin): 11.09, 17.47

Odjazd z Białej Podl.  (kierunek Lublin): 10.30

Sobota

Odjazdy z Lublina: 6.25, 6.51, 9.54, 14.05, 14.35

Odjazdy z Parczewa (kierunek Lublin): 7.55, 11.10, 11.40, 15.25, 18.20

Odjazd z Parczewa (kierunek Biała Podl.): 7.58

Odjazdy z Wisznic (kierunek Lublin): 11.09, 17.47

Odjazd z Białej Podl.  (kierunek Lublin): 10.30

Niedziela

Odjazdy z Lublina: 6.51, 9.54, 14.05, 14.35, 18.12

Odjazdy z Parczewa (kierunek Lublin): 11.10, 11.40, 15.25, 18.20, 19.30

Odjazd z Parczewa (kierunek Biała Podl.): 7.58

Odjazdy z Wisznic (kierunek Lublin): 11.09, 17.47

Odjazd z Białej Podl.  (kierunek Lublin): 10.30