Rozkład Jazdy

Rozkłady jazdy można odnaleźć w serwisie lub za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne:

 

Do pobrania kieszonkowy rozkład jazdy naszych busów – format pdf (do odtworzenia wymagana przeglądarka plików PDF np. Sumatra PDF -link-)

Linia Lublin – Parczew

Odjazdy z Lublina (Dw. Gł. PKS stan. 15)

6.25 1-7d 6.51 1-7d^ 7.30 D% 9.54 1-7dn 10.30 D
13.36 Dn 14.05 1-7d 14.35 1-7dn* 15.45 1-7dn 18.12 1-7dn

 

Odjazdy z Parczewa do Lublina (ul. Harcerska – przy TESCO)

5.25 D 7.55 1-7d 8.55 D 11.10 1-7dn 11.41 1-7d^
12.30 Dn% 15.25 1-7d 16.55 1-7dn 18.21 1-7dn* 19.30 1-7dn

Objaśnienia

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

1-7 – kursuje od poniedziałku do niedzieli

d – nie kursuje 1.I, w pierwszy i drugi dzień Św. Wielk. oraz 25 i 26.XII

n – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31.XII

Wszystkie kursy mają charakter komunikacji pospiesznej (oznaczenie V)

^ – kurs na trasie Lublin – Parczew – Biała Podl.

* – kurs na trasie Lublin – Parczew – Wisznice

% – kurs przez Siemień – Miłków

 

Linia Lublin – Parczew – Wisznice – Biała Podlaska

Rozkład jazdy z wybranymi przystankami

1-7d 1-7dn Przystanki 1-7d 1-7dn
6:51 14:35 Lublin dw. Gł. PKS stanowisko 15 12:52 19:30
7:05 14:49 Niemce 12:38 19:16
7:19 15:03 Lubartów 12:22 19:00
7:36 15:22 Brzeźnica Leśna 12:05 18:43
7:48 15:32 Siemień 11:56 18:34
7:58 15:42 Parczew 11:41 18:20
8:23 16:06 Jabłoń 11:22 18:00
8:26 16:10 Horodyszcze 11:16 17:54
8:35 16:19 Wisznice 11:09 17:47
8:47 x Rossosz 10:57 x
8:53 x Łomazy 10:51 x
8:59 x Dubów 10:45 x
9:10 x Biała Podl. dworzec kolejowy 10:33 x
9:13 x Biała Podl. ul. Żeromskiego 10:30 x