logo


 

Rozkład jazdy

Rozkłady jazdy busów i komunikacji prywatnej można odnaleźć pod adresami
rozkłady jazdy busów rozkłady jazdy busów
www.minibus.prv.pl


Do pobrania kieszonkowy rozkład jazdy naszych busów - format pdf
(do odtworzenia wymagana przeglądarka plików PDF np. Sumatra PDF -link-)


Linia Lublin - Parczew


Odjazdy z Lublina (Dw. Gł. PKS stan. 15)
6.25 1-7d 6.51 1-7d^ 7.30 D% 9.54 1-5,7d 10.30 D
13.36 Es 14.05 1-7d 14.35 1-7dn* 15.45 1-7dn 18.12 1-7dn

Odjazdy z Parczewa do Lublina (ul. Harcerska - przy TESCO) 

5.25 D 7.55 1-7d% 8.55 D 11.10 1-7ds 11.41 1-7d^
12.30 D% 15.25 1-7d 16.55 1-7dn 18.21 1-7dn* 19.30 1-7dn


Objaśnienia

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

1-7 - kursuje poniedziałek - niedziela

E - kursuje poniedziałek - sobota, oprócz świąt

d - nie kursuje 1.I, w pierwszy i drugi dzień Św. Wielk. oraz 25 i 26.XII

s - nie kursuje w soboty lipca i sierpnia

1-5,7 – nie kursuje w soboty

n – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31.XII

^ – kurs na trasie Lublin – Parczew – Biała Podl.

* – kurs na trasie Lublin – Parczew – Wisznice

% – kurs przez Siemień – Miłków


Linia Lublin - Parczew - Wisznice - Biała Podlaska

Rozkład jazdy z wybranymi przystankami

1-7d 1-7dn Przystanki 1-7d 1-7dn
6:51 14:35 Lublin dw. Gł. PKS stanowisko 15 12:52 19:30
7:05 14:49 Niemce 12:38 19:16
7:19 15:03 Lubartów 12:22 19:00
7:36 15:22 Brzeźnica Leśna 12:05 18:43
7:48 15:32 Siemień 11:56 18:34
7:58 15:42 Parczew 11:41 18:20
8:23 16:06 Jabłoń 11:22 18:00
8:26 16:10 Horodyszcze 11:16 17:54
8:35 16:19 Wisznice 11:09 17:47
8:47 x Rossosz 10:57 x
8:53 x Łomazy 10:51 x
8:59 x Dubów 10:45 x
9:10 x Biała Podl. dworzec kolejowy 10:33 x
9:13 x Biała Podl. ul. Żeromskiego 10:30 x

designed by LuGo : www.xklonos.4me.pl