Wynajem busów w Lublinie | TRANS-BUS

Rozkład jazdy

Czytaj więcej

Kontakt

Czytaj więcej

Aktualności

Czytaj więcej

Rozkład jazdy

Od dnia 31.10.2020 ograniczamy połączenia na liniach komunikacyjnych Lublin – Parczew – Wisznice – Biała Podlaska. Linie użyteczności publicznej tj. Wojciechów – Bełżyce, Bełżyce – Niedrzwica D., Bychawa – Jabłonna – Bychawa oraz Bychawa – Strzyżewice nie podlegają zmianom.

Od 04.01.2021 r.:

Poniedziałek – Piątek (dni robocze)

Odjazdy z Lublina: 6.51, 10.30, 14.35

Odjazdy z Parczewa (kierunek Lublin): 7.55, 11.40, 18.20

Odjazdy z Parczewa (kierunek Biała Podl.): 7.58, 15.42 (kurs do Wisznic)

Odjazdy z Wisznic (kierunek Lublin): 11.09, 17.47

Odjazd z Białej Podl.  (kierunek Lublin): 10.30

Sobota i Niedziela – Nie kursujemy

 

06.01.2021 r. – Nie kursujemy

 


Wojciechów – Ignaców – Bełżyce

Wojciechów – Cuple – Bełżyce

Bełżyce – Łączki – Niedrzwica Duża

Bychawa – Jabłonna – Bychawa

Bychawa – Kiełczewice G. – Strzyżewice

Informacje

Rozkład jazdy

 

 

Od dnia 31.10.2020 ograniczamy połączenia na liniach komunikacyjnych Lublin – Parczew – Wisznice – Biała Podlaska. Linie użyteczności publicznej tj. Wojciechów – Bełżyce, Bełżyce – Niedrzwica D., Bychawa – Jabłonna – Bychawa oraz Bychawa – Strzyżewice nie podlegają zmianom.

Od 04.01.2021 r.

Poniedziałek – Piątek (dni robocze)

Odjazdy z Lublina: 6.51, 10.30, 14.35

Odjazdy z Parczewa (kierunek Lublin): 7.55, 11.40, 18.20

Odjazdy z Parczewa (kierunek Biała Podl.): 7.58, 15.42 (kurs do Wisznic)

Odjazdy z Wisznic (kierunek Lublin): 11.09, 17.47

Odjazd z Białej Podl.  (kierunek Lublin): 10.30

Sobota i Niedziela – Nie kursujemy

 

06.01.2021 r. Nie kursujemy


Wojciechów – Ignaców – Bełżyce

Wojciechów – Cuple – Bełżyce

Bełżyce – Łączki – Niedrzwica Duża

Bychawa – Jabłonna – Bychawa

Bychawa – Kiełczewice G. – Strzyżewice

Do pobrania rozkład jazdy linie Wojciechów, Bełżyce, Niedrzwica D. – format pdf

Do pobrania rozkład jazdy linie Bychawa, Strzyżewice – format pdf

Regulamin przewozu osób – format pdf


Rozkłady jazdy można odnaleźć w serwisie lub za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne:

 

Zakup biletów i rezerwacja miejsc przez e-podróżnik

Sprzedaż biletów i rezerwacja miejsc poprzez system e-podróżnik jest możliwa najpóźniej do godziny 22.00 dnia poprzedzającego kurs.

Wprowadziliśmy sprzedaż biletów miesięcznych wraz z przysługującymi ulgami (np. dla młodzieży szkolnej). Zakup biletów miesięcznych możliwy jest tylko przez e-podróżnik. Więcej informacji w zakładce Cennik

 

Linia Lublin – Parczew

Odjazdy z Lublina (Dworzec Główny PKS, al. Tysiąclecia, stan. 14)

6.51 D^10.30 D14.35 D*

 

Odjazdy z Parczewa do Lublina (ul. Harcerska – przy sklepie Lidl)

7.55 D11.41 D^18.21 D*

Objaśnienia

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

1-7 – kursuje od poniedziałku do niedzieli

6,7 – kursuje w soboty i niedziele

d – nie kursuje 1.I, w pierwszy i drugi dzień Św. Wielk. oraz 25 i 26.XII

n – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31.XII

Wszystkie kursy mają charakter komunikacji przyspieszonej (oznaczenie V)

^ – kurs na trasie Lublin – Parczew – Biała Podl.

* – kurs na trasie Lublin – Parczew – Wisznice

% – kurs przez Siemień – Miłków

 

Linia Lublin – Parczew – Wisznice – Biała Podlaska

Kurs o godzinie 14.35 wykonywany jest jedynie do Wisznic. Jeżeli Państwo chcą jechać dalej w stronę Białej Podl. można skorzystać z przesiadki do mikrobusu firmy Garden Service odjeżdżającego z Wisznic o 16.35 lub firmy Szwagry, odjazd 17.40.

W dni robocze od poniedziałku do piątku jest możliwość przejazdu z Białej Podlaskiej do Wisznic z firmą Szwagry (wyjazd z Białej Podl. o godzinie 16.55) i przesiadka w Wisznicach do naszego mikrobusu wyjeżdżającego do Lublina o 17.47

Rozkład jazdy z wybranymi przystankami:

DDPrzystankiDD
6:5114:35Lublin dw. Gł. PKS stanowisko 1412:5219:30
7:0514:49Niemce12:3819:16
7:1915:03Lubartów12:2219:00
7:3615:22Brzeźnica Leśna12:0518:43
7:4815:32Siemień11:5618:34
7:5815:42Parczew11:4118:20
8:2316:06Jabłoń11:2218:00
8:2616:10Horodyszcze11:1617:54
8:3516:19Wisznice11:0917:47
8:47xRossosz10:57x
8:53xŁomazy10:51x
8:59xDubów10:45x
9:10xBiała Podl. dworzec kolejowy10:33x
9:13xBiała Podl. ul. Żeromskiego10:30x

Aktualności

Rozkład jazdy w okresie świątecznym

Wigilia 24.12.2020 r. oraz Sylwester 31.12.2020 r.

Odjazd z Lublina: 6.51

Odjazd z Parczewa (kierunek Lublin): 11.40

Odjazd z Parczewa (kierunek Biała Podl.): 7.58

Odjazd z Wisznic (kierunek Lublin): 11.09

Odjazd z Białej Podl.  (kierunek Lublin): 10.30

 

25-27.12.2020 r. – Nie kursujemy

 

28.-30.12.2020 r.

Odjazdy z Lublina: 6.51, 10.30, 14.35

Odjazdy z Parczewa (kierunek Lublin): 7.55, 11.40, 18.20

Odjazdy z Parczewa (kierunek Biała Podl.): 7.58, 15.42 (kurs do Wisznic)

Odjazdy z Wisznic (kierunek Lublin): 11.09, 17.47

Odjazd z Białej Podl.  (kierunek Lublin): 10.30

 

01-03.01.2021 r. – Nie kursujemy

 

od 4.01.2021 r. (uzależnione od bieżącej sytuacji epidemicznej oraz ilości potencjalnych pasażerów)

Poniedziałek – Piątek (dni robocze)

Odjazdy z Lublina: 6.51, 10.30, 14.35

Odjazdy z Parczewa (kierunek Lublin): 7.55, 11.40, 18.20

Odjazdy z Parczewa (kierunek Biała Podl.): 7.58, 15.42 (kurs do Wisznic)

Odjazdy z Wisznic (kierunek Lublin): 11.09, 17.47

Odjazd z Białej Podl.  (kierunek Lublin): 10.30

Sobota i Niedziela – Nie kursujemy

 

06.01.2021 r. Nie kursujemy

Aktualne oraz archiwalne informacje…

 

Galeria

O nas

Nasza rodzinna firma już od 1992 roku zdobywa doświadczenie w dziedzinie transportu osobowego. Nabyte przez nas umiejętności pragniemy przekazać Państwu w postaci naszych usług. Oferujemy wynajem busów z Lublina na trasy krajowe, posiadające następującą ilość miejsc:

  • 8+1,
  • 21+3,
  • 23+1.

Dysponujemy nowoczesnymi pojazdami, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Zapraszamy do współpracy.

Prowadzimy również przewóz osób busami na trasach:

  • Lublin – Parczew
  • Lublin – Parczew – Wisznice
  • Lublin – Parczew – Biała Podlaska

Kontakt

Telefony kontaktowe:

– przewozy regularne: +48609219100 +48603374076

– wynajem busów: +48501794709

 e-mail: biuro@trans-bus.com

TRANS-BUS Marian Gąsik
ul. Nadbystrzycka 89/25
20-501 Lublin