Rozkład jazdy


Rozkłady jazdy można odnaleźć w serwisie lub za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne:


Do pobrania kieszonkowy rozkład jazdy naszych busów – format pdf 


 
Linia Lublin – Parczew

Odjazdy z Lublina (Dw. Gł. PKS stan. 15)

6.25 1-6d6.51 1-7d^7.30 D%9.54 6,7dn10.30 D
14.05 1-7d14.35 1-7dn*15.45 Dn18.12 7dn

Odjazdy z Parczewa do Lublina (ul. Harcerska – przy TESCO)

5.25 D7.55 1-6d8.55 D11.10 6,7dn11.41 1-7d^
12.30 Dn%15.25 6,7d16.55 Dn18.21 1-7dn*19.30 7dn

Objaśnienia

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

1-7 – kursuje od poniedziałku do niedzieli

1-6 – kursuje od poniedziałku do soboty

6,7 – kursuje w soboty i niedziele

7 – kursuje w niedziele

d – nie kursuje 1.I, w pierwszy i drugi dzień Św. Wielk. oraz 25 i 26.XII

n – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31.XII

Wszystkie kursy mają charakter komunikacji pospiesznej (oznaczenie V)

^ – kurs na trasie Lublin – Parczew – Biała Podl.

* – kurs na trasie Lublin – Parczew – Wisznice

% – kurs przez Siemień – Miłków

Linia Lublin – Parczew – Wisznice – Biała Podlaska

Rozkład jazdy z wybranymi przystankami

1-7 d1-7 dnPrzystanki1-7 d1-7 dn
6:5114:35Lublin dw. Gł. PKS stanowisko 1512:5219:30
7:0514:49Niemce12:3819:16
7:1915:03Lubartów12:2219:00
7:3615:22Brzeźnica Leśna12:0518:43
7:4815:32Siemień11:5618:34
7:5815:42Parczew11:4118:20
8:2316:06Jabłoń11:2218:00
8:2616:10Horodyszcze11:1617:54
8:3516:19Wisznice11:0917:47
8:47xRossosz10:57x
8:53xŁomazy10:51x
8:59xDubów10:45x
9:10xBiała Podl. dworzec kolejowy10:33x
9:13xBiała Podl. ul. Żeromskiego10:30x
 
 

Rozkład wg dni tygodnia

Poniedziałek – piątek (dni robocze)

Odjazdy z Lublina: 6.25, 6.51, 7.30, 10.30, 14.05, 14.35, 15.45

Odjazdy z Parczewa (kierunek Lublin): 5.25, 7.55, 8.55, 11.40, 12.30, 16.55, 18.20

Odjazd z Parczewa (kierunek Biała Podl.): 7.58, 15.42 (Wisznice)

Odjazdy z Wisznic (kierunek Lublin): 11.09, 17.47

Odjazd z Białej Podl.  (kierunek Lublin): 10.30

Sobota

Odjazdy z Lublina: 6.25, 6.51, 9.54, 14.05, 14.35

Odjazdy z Parczewa (kierunek Lublin): 7.55, 11.10, 11.40, 15.25, 18.20

Odjazd z Parczewa (kierunek Biała Podl.): 7.58, 15.42 (Wisznice)

Odjazdy z Wisznic (kierunek Lublin): 11.09, 17.47

Odjazd z Białej Podl.  (kierunek Lublin): 10.30

Niedziela

Odjazdy z Lublina: 6.51, 9.54, 14.05, 14.35, 18.12

Odjazdy z Parczewa (kierunek Lublin): 11.10, 11.40, 15.25, 18.20, 19.30

Odjazd z Parczewa (kierunek Biała Podl.): 7.58, 15.42 (Wisznice)

Odjazdy z Wisznic (kierunek Lublin): 11.09, 17.47

Odjazd z Białej Podl.  (kierunek Lublin): 10.30