Wynajem busów w Lublinie | TRANS-BUS

Rozkład jazdy

Read More

Kontakt

Read More

Aktualności

Read More

Rozkład jazdy

Ze względu na niewielkie zainteresowanie przejazdami w niedziele od dnia 01.05.2022 zawieszamy kursowanie w niedziele i święta.

Soboty pozostają bez zmian:

Lublin – Parczew – Biała Podlaska 6.51, Lublin – Parczew 13.36

Biała – Podlaska – Lublin 10.30, Parczew – Lublin 15.25

 

 

Od 01.05.2022 r.

Poniedziałek – Piątek (dni robocze)

Odjazdy z Lublina: 6.25, 6.51, 9.54, 13.36, 14.35

Odjazdy z Parczewa (kierunek Lublin): 7.55, 11.10, 11.40, 15.25, 18.20

Odjazdy z Parczewa (kierunek Biała Podl.): 7.58, 15.42 (kurs do Wisznic)

Odjazdy z Wisznic (kierunek Lublin): 11.09, 17.47

Odjazd z Białej Podl.  (kierunek Lublin): 10.30

 

Sobota

Odjazdy z Lublina: 6.51, 13.36

Odjazdy z Parczewa (kierunek Lublin): 11.40, 15.25

Odjazdy z Parczewa (kierunek Biała Podl.): 7.58

Odjazdy z Wisznic (kierunek Lublin): 11.09

Odjazd z Białej Podl.  (kierunek Lublin): 10.30

 

Niedziela

Nie kursujemy

Informacje

Rozkład jazdy

 

 

Ze względu na niewielkie zainteresowanie przejazdami w niedziele od dnia 01.05.2022 zawieszamy kursowanie w niedziele i święta.

Soboty pozostają bez zmian:

Lublin – Parczew – Biała Podlaska 6.51, Lublin – Parczew 13.36

Biała – Podlaska – Lublin 10.30, Parczew – Lublin 15.25

 

 

Od 01.05.2022 r.

Poniedziałek – Piątek (dni robocze)

Odjazdy z Lublina: 6.25, 6.51, 9.54, 13.36, 14.35

Odjazdy z Parczewa (kierunek Lublin): 7.55, 11.10, 11.40, 15.25, 18.20

Odjazdy z Parczewa (kierunek Biała Podl.): 7.58, 15.42 (kurs do Wisznic)

Odjazdy z Wisznic (kierunek Lublin): 11.09, 17.47

Odjazd z Białej Podl.  (kierunek Lublin): 10.30

 

Sobota

Odjazdy z Lublina: 6.51, 13.36

Odjazdy z Parczewa (kierunek Lublin): 11.40, 15.25

Odjazdy z Parczewa (kierunek Biała Podl.): 7.58

Odjazdy z Wisznic (kierunek Lublin): 11.09

Odjazd z Białej Podl.  (kierunek Lublin): 10.30

 

Niedziela

Nie kursujemy

 

 


Informujemy, że linie użyteczności publicznej:

  • Bychawa – Jabłonna – Bychawa
  • Wojciechów – Ignaców – Bełżyce
  • Wojciechów – Cuple – Bełżce
  • Bychawa – Łączki – Niedrzwica D.
  • Bychawa – Kiełczewice Górne – Strzyżewice

obsługujemy do 31.12.2021

Więcej informacji na stronie Starostwa Powiatowego w Lublinie (LINK)


Rozkłady jazdy można odnaleźć w serwisie lub za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne:

 

Zakup biletów i rezerwacja miejsc przez e-podróżnik

Sprzedaż biletów i rezerwacja miejsc poprzez system e-podróżnik jest możliwa najpóźniej do godziny 22.00 dnia poprzedzającego kurs.

Wprowadziliśmy sprzedaż biletów miesięcznych wraz z przysługującymi ulgami (np. dla młodzieży szkolnej). Zakup biletów miesięcznych możliwy jest tylko przez e-podróżnik. Więcej informacji w zakładce Cennik

 

Linia Lublin – Parczew

Odjazdy z Lublina (Dworzec Główny PKS, al. Tysiąclecia, stan. 14)

6.25 Du6.51 1-6du^9.54 Dnu13.36 1-6du14.35 Dnu*

 

Odjazdy z Parczewa do Lublina (ul. Harcerska – przy sklepie Lidl)

7.55 Du11.10 Dnu11.41 1-6du^15.25 1-6du18.21 Dnu*

Objaśnienia

1-6 – kursuje od poniedziałku do soboty
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d – nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
n – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31.XII
u – nie kursuje 6.I, 1.V do 3.V, Boże Ciało, 15.VIII, 1.XI, 11.XI
z – nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała

Wszystkie kursy mają charakter komunikacji przyspieszonej (oznaczenie V)

^ – kurs na trasie Lublin – Parczew – Biała Podl.
* – kurs na trasie Lublin – Parczew – Wisznice
% – kurs przez Siemień – Miłków

 

Linia Lublin – Parczew – Wisznice – Biała Podlaska

Kurs o godzinie 14.35 wykonywany jest jedynie do Wisznic. Jeżeli Państwo chcą jechać dalej w stronę Białej Podl. można skorzystać z przesiadki do mikrobusu firmy Garden Service odjeżdżającego z Wisznic o 16.35 lub firmy Szwagry, odjazd 17.40.

W dni robocze od poniedziałku do piątku jest możliwość przejazdu z Białej Podlaskiej do Wisznic z firmą Szwagry (wyjazd z Białej Podl. o godzinie 16.55) i przesiadka w Wisznicach do naszego mikrobusu wyjeżdżającego do Lublina o 17.47

Rozkład jazdy z wybranymi przystankami:

1-6duDnuPrzystanki1-6duDnu
6:5114:35Lublin dw. Gł. PKS stanowisko 1412:5219:30
7:0514:49Niemce12:3819:16
7:1915:03Lubartów12:2219:00
7:3615:22Brzeźnica Leśna12:0518:43
7:4815:32Siemień11:5618:34
7:5815:42Parczew11:4118:20
8:2316:06Jabłoń11:2218:00
8:2616:10Horodyszcze11:1617:54
8:3516:19Wisznice11:0917:47
8:47xRossosz10:57x
8:53xŁomazy10:51x
8:59xDubów10:45x
9:10xBiała Podl. dworzec kolejowy10:33x
9:13xBiała Podl. ul. Żeromskiego10:30x

Aktualności

Zmiany w kursowaniu od 01.05.2022 r.

Ze względu na niewielkie zainteresowanie przejazdami w niedziele od dnia 01.05.2022 zawieszamy kursowanie w niedziele i święta.

Soboty pozostają bez zmian:

Lublin – Parczew – Biała Podlaska 6.51, Lublin – Parczew 13.36

Biała – Podlaska – Lublin 10.30, Parczew – Lublin 15.25

 

UWAGA! Informujemy, że nie kursujemy w dniach 1, 2 i 3 maja 2022 r.

 

 

Od 01.05.2022 r.

Poniedziałek – Piątek (dni robocze)

Odjazdy z Lublina: 6.25, 6.51, 9.54, 13.36, 14.35

Odjazdy z Parczewa (kierunek Lublin): 7.55, 11.10, 11.40, 15.25, 18.20

Odjazdy z Parczewa (kierunek Biała Podl.): 7.58, 15.42 (kurs do Wisznic)

Odjazdy z Wisznic (kierunek Lublin): 11.09, 17.47

Odjazd z Białej Podl.  (kierunek Lublin): 10.30

 

Sobota

Odjazdy z Lublina: 6.51, 13.36

Odjazdy z Parczewa (kierunek Lublin): 11.40, 15.25

Odjazdy z Parczewa (kierunek Biała Podl.): 7.58

Odjazdy z Wisznic (kierunek Lublin): 11.09

Odjazd z Białej Podl.  (kierunek Lublin): 10.30

 

Niedziela

Nie kursujemy

Aktualne oraz archiwalne informacje…

 

Galeria

 

O nas

Nasza rodzinna firma już od 1992 roku zdobywa doświadczenie w dziedzinie transportu osobowego. Nabyte przez nas umiejętności pragniemy przekazać Państwu w postaci naszych usług. Oferujemy wynajem busów z Lublina na trasy krajowe, posiadające następującą ilość miejsc:

  • 8+1,
  • 21+3,
  • 23+1.

Dysponujemy nowoczesnymi pojazdami, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Zapraszamy do współpracy.

Prowadzimy również przewóz osób busami na trasach:

  • Lublin – Parczew
  • Lublin – Parczew – Wisznice
  • Lublin – Parczew – Biała Podlaska

Kontakt

Telefony kontaktowe:

– przewozy regularne: +48609219100 +48603374076

– wynajem busów: +48501794709

 e-mail: biuro@trans-bus.com

TRANS-BUS Marian Gąsik
ul. Nadbystrzycka 89/25
20-501 Lublin