Wynajem busów w Lublinie | TRANS-BUS

Rozkład jazdy

Czytaj więcej

Kontakt

Czytaj więcej

Aktualności

Czytaj więcej

Rozkład jazdy

Od dnia 01.07.2020 wprowadzamy do rozkładu połączenia z Parczewa do Lublina o godzinie 8.55 oraz 12.30, natomiast z Lublina do Parczewa 10.30 i 15.45. Kursy w dni robocze, od poniedziałku do piątku. Kurs o godzinie 5.25 z Parczewa na razie pozostaje odwołany.

 

Poniedziałek – Piątek

Odjazdy z Lublina: 6.25, 6.51, 10.30, 14.35, 15.45

Odjazdy z Parczewa (kierunek Lublin): 7.55, 8.55, 11.40, 12.30, 18.20

Odjazd z Parczewa (kierunek Biała Podl.): 7.58, 15.42 (Wisznice)

Odjazdy z Wisznic (kierunek Lublin): 11.09, 17.47

Odjazd z Białej Podl.  (kierunek Lublin): 10.30

Sobota

Odjazdy z Lublina: 6.51

Odjazdy z Parczewa (kierunek Lublin): 11.40

Odjazd z Parczewa (kierunek Biała Podl.): 7.58

Odjazdy z Wisznic (kierunek Lublin): 11.09

Odjazd z Białej Podl.  (kierunek Lublin): 10.30

Niedziela – Nie kursujemy

Zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM RADY MINISTRÓW z dnia 29 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. Poz. 964, §17 pkt 2) w autobusie możne być zajęte 100% miejsc siedzących, ale należy zakrywać usta i nos np. przy pomocy maseczek.

Informacje

Rozkład jazdy

 

 

Od dnia 01.07.2020 wprowadzamy do rozkładu połączenia z Parczewa do Lublina o godzinie 8.55 oraz 12.30, natomiast z Lublina do Parczewa 10.30 i 15.45. Kursy w dni robocze, od poniedziałku do piątku. Kurs o godzinie 5.25 z Parczewa na razie pozostaje odwołany.

 

Poniedziałek – Piątek

Odjazdy z Lublina: 6.25, 6.51, 10.30, 14.35, 15.45

Odjazdy z Parczewa (kierunek Lublin): 7.55, 8.55, 11.40, 12.30, 18.20

Odjazd z Parczewa (kierunek Biała Podl.): 7.58, 15.42 (Wisznice)

Odjazdy z Wisznic (kierunek Lublin): 11.09, 17.47

Odjazd z Białej Podl.  (kierunek Lublin): 10.30

Sobota

Odjazdy z Lublina: 6.51

Odjazdy z Parczewa (kierunek Lublin): 11.40

Odjazd z Parczewa (kierunek Biała Podl.): 7.58

Odjazdy z Wisznic (kierunek Lublin): 11.09

Odjazd z Białej Podl.  (kierunek Lublin): 10.30

Niedziela – Nie kursujemy

Zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM RADY MINISTRÓW z dnia 29 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. Poz. 964, §17 pkt 2) w autobusie możne być zajęte 100% miejsc siedzących, ale należy zakrywać usta i nos np. przy pomocy maseczek.

 

W miarę wzrostu zapotrzebowania będziemy na bieżąco podejmowali decyzje odnośnie przywracania pozostałych połączeń.

 


Rozkład jazdy obowiązujący przed pandemią COVID-19

Do pobrania rozkład jazdy naszych busów – format pdf

 

Rozkłady jazdy można odnaleźć w serwisie lub za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne:

 

Zakup biletów i rezerwacja miejsc przez e-podróżnik

Sprzedaż biletów i rezerwacja miejsc poprzez system e-podróżnik jest możliwa najpóźniej do godziny 22.00 dnia poprzedzającego kurs.

Wprowadziliśmy sprzedaż biletów miesięcznych wraz z przysługującymi ulgami (np. dla młodzieży szkolnej). Zakup biletów miesięcznych możliwy jest tylko przez e-podróżnik. Więcej informacji w zakładce Cennik

 

Linia Lublin – Parczew

Odjazdy z Lublina (Dw. Gł. PKS stan. 15)

6.25 1-6d6.51 1-7d^7.30 D%9.54 6,7dn10.30 D
14.05 1-7d14.35 1-7dn*15.45 Dn18.12 7dn

 

Odjazdy z Parczewa do Lublina (ul. Harcerska – przy TESCO)

5.25 D7.55 1-6d8.55 D11.10 6,7dn11.41 1-7d^
12.30 Dn%15.25 6,7d16.55 Dn18.21 1-7dn*19.30 7dn

Objaśnienia

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

1-7 – kursuje od poniedziałku do niedzieli

1-6 – kursuje od poniedziałku do soboty

6,7 – kursuje w soboty i niedziele

7 – kursuje w niedziele

d – nie kursuje 1.I, w pierwszy i drugi dzień Św. Wielk. oraz 25 i 26.XII

n – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31.XII

Wszystkie kursy mają charakter komunikacji przyspieszonej (oznaczenie V)

^ – kurs na trasie Lublin – Parczew – Biała Podl.

* – kurs na trasie Lublin – Parczew – Wisznice

% – kurs przez Siemień – Miłków

 

Linia Lublin – Parczew – Wisznice – Biała Podlaska

Kurs o godzinie 14.35 wykonywany jest jedynie do Wisznic. Jeżeli Państwo chcą jechać dalej w stronę Białej Podl. można skorzystać z przesiadki do mikrobusu firmy Garden Service odjeżdżającego z Wisznic o 16.35 lub firmy Szwagry, odjazd 17.40.

W dni robocze od poniedziałku do piątku jest możliwość przejazdu z Białej Podlaskiej do Wisznic z firmą Szwagry (wyjazd z Białej Podl. o godzinie 16.55) i przesiadka w Wisznicach do naszego mikrobusu wyjeżdżającego do Lublina o 17.47

Rozkład jazdy z wybranymi przystankami:

1-7 d1-7 dnPrzystanki1-7 d1-7 dn
6:5114:35Lublin dw. Gł. PKS stanowisko 1512:5219:30
7:0514:49Niemce12:3819:16
7:1915:03Lubartów12:2219:00
7:3615:22Brzeźnica Leśna12:0518:43
7:4815:32Siemień11:5618:34
7:5815:42Parczew11:4118:20
8:2316:06Jabłoń11:2218:00
8:2616:10Horodyszcze11:1617:54
8:3516:19Wisznice11:0917:47
8:47xRossosz10:57x
8:53xŁomazy10:51x
8:59xDubów10:45x
9:10xBiała Podl. dworzec kolejowy10:33x
9:13xBiała Podl. ul. Żeromskiego10:30x
 
 

Rozkład wg dni tygodnia

Poniedziałek – piątek (dni robocze)

Odjazdy z Lublina: 6.25, 6.51, 7.30, 10.30, 14.05, 14.35, 15.45

Odjazdy z Parczewa (kierunek Lublin): 5.25, 7.55, 8.55, 11.40, 12.30, 16.55, 18.20

Odjazd z Parczewa (kierunek Biała Podl.): 7.58, 15.42 (Wisznice)

Odjazdy z Wisznic (kierunek Lublin): 11.09, 17.47

Odjazd z Białej Podl.  (kierunek Lublin): 10.30

Sobota

Odjazdy z Lublina: 6.25, 6.51, 9.54, 14.05, 14.35

Odjazdy z Parczewa (kierunek Lublin): 7.55, 11.10, 11.40, 15.25, 18.20

Odjazd z Parczewa (kierunek Biała Podl.): 7.58, 15.42 (Wisznice)

Odjazdy z Wisznic (kierunek Lublin): 11.09, 17.47

Odjazd z Białej Podl.  (kierunek Lublin): 10.30

Niedziela

Odjazdy z Lublina: 6.51, 9.54, 14.05, 14.35, 18.12

Odjazdy z Parczewa (kierunek Lublin): 11.10, 11.40, 15.25, 18.20, 19.30

Odjazd z Parczewa (kierunek Biała Podl.): 7.58, 15.42 (Wisznice)

Odjazdy z Wisznic (kierunek Lublin): 11.09, 17.47

Odjazd z Białej Podl.  (kierunek Lublin): 10.30

Aktualności

Kursy od dnia 29.06.2020 r.

Od dnia 01.07.2020 wprowadzamy do rozkładu połączenia z Parczewa do Lublina o godzinie 8.55 oraz 12.30, natomiast z Lublina do Parczewa 10.30 i 15.45. Kursy w dni robocze, od poniedziałku do piątku. Kurs o godzinie 5.25 z Parczewa na razie pozostaje odwołany.

 

Poniedziałek – Piątek

Odjazdy z Lublina: 6.25, 6.51, 10.30, 14.35, 15.45

Odjazdy z Parczewa (kierunek Lublin): 7.55, 8.55, 11.40, 12.30, 18.20

Odjazd z Parczewa (kierunek Biała Podl.): 7.58, 15.42 (Wisznice)

Odjazdy z Wisznic (kierunek Lublin): 11.09, 17.47

Odjazd z Białej Podl.  (kierunek Lublin): 10.30

Sobota

Odjazdy z Lublina: 6.51

Odjazdy z Parczewa (kierunek Lublin): 11.40

Odjazd z Parczewa (kierunek Biała Podl.): 7.58

Odjazdy z Wisznic (kierunek Lublin): 11.09

Odjazd z Białej Podl.  (kierunek Lublin): 10.30

Niedziela – Nie kursujemy

Zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM RADY MINISTRÓW z dnia 29 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. Poz. 964, §17 pkt 2) w autobusie możne być zajęte 100% miejsc siedzących, ale należy zakrywać usta i nos np. przy pomocy maseczek.

Aktualne oraz archiwalne informacje…

 

Galeria

O nas

Nasza rodzinna firma już od 1992 roku zdobywa doświadczenie w dziedzinie transportu osobowego. Nabyte przez nas umiejętności pragniemy przekazać Państwu w postaci naszych usług. Oferujemy wynajem busów z Lublina na trasy krajowe, posiadające następującą ilość miejsc:

  • 8+1,
  • 21+3,
  • 23+1.

Dysponujemy nowoczesnymi pojazdami, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Zapraszamy do współpracy.

Prowadzimy również przewóz osób busami na trasach:

  • Lublin – Parczew
  • Lublin – Parczew – Wisznice
  • Lublin – Parczew – Biała Podlaska

Kontakt

Telefony kontaktowe:

– przewozy regularne: +48609219100 +48603374076

– wynajem busów: +48501794709

 e-mail: biuro@trans-bus.com

TRANS-BUS Marian Gąsik
ul. Nadbystrzycka 89/25
20-501 Lublin