Od dnia 31.10.2020 ograniczamy połączenia na liniach komunikacyjnych Lublin – Parczew – Wisznice – Biała Podlaska. Linie użyteczności publicznej tj. Wojciechów – Bełżyce, Bełżyce – Niedrzwica D., Bychawa – Jabłonna – Bychawa oraz Bychawa – Strzyżewice nie podlegają zmianom.

Od 2.11.2020 r.

Poniedziałek – Piątek (dni robocze)

Odjazdy z Lublina: 6.51, 10.30, 14.35

Odjazdy z Parczewa (kierunek Lublin): 7.55, 11.40, 18.20

Odjazdy z Parczewa (kierunek Biała Podl.): 7.58, 15.42 (kurs do Wisznic)

Odjazdy z Wisznic (kierunek Lublin): 11.09, 17.47

Odjazd z Białej Podl.  (kierunek Lublin): 10.30

Sobota i Niedziela – Nie kursujemy

Środa 11 listopada – Nie kursujemy

 


Wojciechów – Ignaców – Bełżyce

Wojciechów – Cuple – Bełżyce

Bełżyce – Łączki – Niedrzwica Duża

Bychawa – Jabłonna – Bychawa

Bychawa – Kiełczewice G. – Strzyżewice

Do pobrania rozkład jazdy linie Wojciechów, Bełżyce, Niedrzwica D. – format pdf

Do pobrania rozkład jazdy linie Bychawa, Strzyżewice – format pdf

Regulamin przewozu osób – format pdf


Rozkłady jazdy można odnaleźć w serwisie lub za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne:

 

Zakup biletów i rezerwacja miejsc przez e-podróżnik

Sprzedaż biletów i rezerwacja miejsc poprzez system e-podróżnik jest możliwa najpóźniej do godziny 22.00 dnia poprzedzającego kurs.

Wprowadziliśmy sprzedaż biletów miesięcznych wraz z przysługującymi ulgami (np. dla młodzieży szkolnej). Zakup biletów miesięcznych możliwy jest tylko przez e-podróżnik. Więcej informacji w zakładce Cennik

 

Linia Lublin – Parczew

Odjazdy z Lublina (Dworzec Główny PKS, al. Tysiąclecia, stan. 14)

6.51 D^10.30 D14.35 D*

 

Odjazdy z Parczewa do Lublina (ul. Harcerska – przy sklepie Lidl)

7.55 D11.41 D^18.21 D*

Objaśnienia

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

1-7 – kursuje od poniedziałku do niedzieli

6,7 – kursuje w soboty i niedziele

d – nie kursuje 1.I, w pierwszy i drugi dzień Św. Wielk. oraz 25 i 26.XII

n – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31.XII

Wszystkie kursy mają charakter komunikacji przyspieszonej (oznaczenie V)

^ – kurs na trasie Lublin – Parczew – Biała Podl.

* – kurs na trasie Lublin – Parczew – Wisznice

% – kurs przez Siemień – Miłków

 

Linia Lublin – Parczew – Wisznice – Biała Podlaska

Kurs o godzinie 14.35 wykonywany jest jedynie do Wisznic. Jeżeli Państwo chcą jechać dalej w stronę Białej Podl. można skorzystać z przesiadki do mikrobusu firmy Garden Service odjeżdżającego z Wisznic o 16.35 lub firmy Szwagry, odjazd 17.40.

W dni robocze od poniedziałku do piątku jest możliwość przejazdu z Białej Podlaskiej do Wisznic z firmą Szwagry (wyjazd z Białej Podl. o godzinie 16.55) i przesiadka w Wisznicach do naszego mikrobusu wyjeżdżającego do Lublina o 17.47

Rozkład jazdy z wybranymi przystankami:

DDPrzystankiDD
6:5114:35Lublin dw. Gł. PKS stanowisko 1412:5219:30
7:0514:49Niemce12:3819:16
7:1915:03Lubartów12:2219:00
7:3615:22Brzeźnica Leśna12:0518:43
7:4815:32Siemień11:5618:34
7:5815:42Parczew11:4118:20
8:2316:06Jabłoń11:2218:00
8:2616:10Horodyszcze11:1617:54
8:3516:19Wisznice11:0917:47
8:47xRossosz10:57x
8:53xŁomazy10:51x
8:59xDubów10:45x
9:10xBiała Podl. dworzec kolejowy10:33x
9:13xBiała Podl. ul. Żeromskiego10:30x